Assassin’s Creed 4 Black Flag indir / Full / Tek Link

Assassin’s Creed 4 Black Flag indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Popüler oyun paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere Assassin’s Creed 4 Black Flag indir oyununu tanıtacağız.
Assassin’s Creed  serileri, dünyada olduğu kadar ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine ulaşmış ve bir çok bilgisayar oyuncusu tarafından oynanmış bir oyundur. İlk oyun ile oyun piyasasına muhteşem bir giriş yapan bu seriler, artık dört gözle beklenen seri oyunlar haline gelmiştir. İnternette başka sitelerde göreceğiniz Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunlarında save hatası olmaktadır. Sitemizden indireceğiniz oyun, virüssüz ve en sağlam sürümlerden biridir.
Serinin devam niteliğini taşıyan Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunu, serinin en iyi ve dördüncü oyunudur. Piyasada bulunan rakip savaş oyunlarının aksine kolay oynanabilirliliği ve muhteşem grafikleriyle  bir numaralı savaş oyunudur.
Assassin’s Creed 4 Black Flag indir oyununa genel olarak bir göz gezdirdiğimizde karakterlerde büyük değişimler olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra oyunda bulunan harita önceki üç oyunun aksine oldukça büyük. Karayipler’de geçen oyunun grafikleri ise tek kelimeyle mükemmel. Oyunda kullanılan çeşitli grafik efektleriyle birlikte özellikle savaş ve aksiyon sahneleri  çok gerçekçi olmuş. Oyunun ana teması deniz savaşları etrafında işlenmiş. Bir çok deniz savaşına rastlayacağız hatta bir çoğunda bizzat yer alacağız.
Son zamanların en iyi oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 4 indir Black Flag oyununu sitemizden tek link indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Assassin’s Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8
İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz ya da AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz ya da daha iyisi
RAM: 2GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 ya da AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 ya da daha üzeri)
DirectX: DirectX 10 ve üzeri
Boş Alan: 30 GB
Ses: DirectX uyumlu ses kartı
Assassin’s Creed 4 indir

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account