City Car Driving indir / Full / Tek Link


City Car Driving indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bir başka simülasyon oyunu paylaşımı ile karşınızdayız. Bu yazımızda hem ülkemizde hem de dünya üzerinde sıklıkla oynanan City Car Driving indir oyununu sizlerle paylaşacağız.
Oyun, son zamanların en başarılı araba sürme simülasyon oyunlarından biridir. Oyun, rakiplerine göre başarılı grafiklere sahip bir oyundur. Bir çok oyun topluluğu tarafından yılın en iyi araç simülasyon oyunu olarak seçilen City Car Driving oyununda oldukça fazla eğleneceğiz.
Oyunda trafik kurallarına uyarak şehir içinde araç süreceğiz. Oyunda gerçek hayattakinden daha sıkı trafik kuralları var. Örneğin hız sınırı. Oyunda ki hız sınırları gerçek hayattakinden oldukça düşük. Fazla hız yapamıyoruz. Ya da bir kırmızı ışık yandığında hemen durmak zorundayız. Eğer bu trafik kurallarına uymazsak oyun puanımız düşebiliyor ve polis bize ceza yazabiliyor.
Oyunda Wolkswagen, BMW, Mercedes, Audi vb. markaların bir çok lisanslı modelini seçip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oyunun en iyi yanlarından birisi tasarımı. Oyunda ki tüm araçların iç ve dış tasarımları orjinaline birebir uygun olarak hazırlanmıştır. Oyuncuları oyunda büyüleyen en önemli detaylardan biri de budur. Oyunda lüks ve normal olarak iki kategoriye ayrılan araçlar, günlük hayatta da görebileceğimiz araçlardan seçilerek hazırlanmıştır.
Oyunda multiplayer desteğinin olmaması her ne kadar kötü olsa da oyunun diğer özellikleri bu açığı kapatıyor. Sitemizden City Car Driving indir full oyun indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

City Car Driving Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows Vista, Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo E7400 2.8 Ghz/ AMD Athlon X2 7850 2.8 Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ekran kartı (nVidia GeForce 9600GT 512 Mb DDR3 / ATI Radeon HD 4830 512 MB)
Hard Disk: 1 GB boş disk alanı gerekir.

 

City Car driving indir

 http://turbobit.net/o2l6dc61jd78.html

Alternatif link (Roketindir) : City car driving indir

Alternatif link (Kralindir) : city car driving indir

Ksdb1pm.jpg (640×480)msP5vbY.jpg (1024×768)lmWBv6N.jpg (1024×768)uadCavH.jpg (1024×768)fvHFVwV.jpg (1024×768)jAMfGNx.jpg (1024×768)

Etiketler: