Cm 03 04 indir / Full / Tek Link Championship Manager 03 04

Cm 03 04 indir / Full / Tek Link Championship Manager 03 04

Cm 03 04 indir / Full / Tek Link Championship Manager 03 04

Cm 03 04 indir / Full / Tek Link Championship Manager 03 04

Bugün sizlere Spor oyunları kategorisinde güzel bir oyun paylaşımında bulunuyoruz. Menajerlik oyunu dediğimizde aklımıza gelebilecek ilk oyunlardan birisi cm 03 04 indir oyunudur. Yılların eskitemediği menajerlik oyunu Eidos Interactive firması tarafından geliştirilmiştir.

kayseri vinç

Her ne kadar eski bir oyun olsa da şuan menajerlik oyunlarında en popüler oyunlardan biri durumunda ve nostalji rüzgarları esiyor. Bugün bile pek çok oyun sever tarafından hala oynanması oyunun zamanın ötesinde bir oyun olduğunu bizlere göstermektedir. Daha önce hiçbir kullanılmayan 2 boyutlu maç izleme robotu Championship Manager 03 04 oyununda yerini almıştır.

2003-2004 sezonunda takımlarında forma giyen futbolcuların tamamı oyunun içerisinde bulunmaktadır. Daha önceki oyunlara göre pek çok değişiklik içerdiğini göreceksiniz. Oldukça güzel özelliklerin eklenmesi oyuna çok ayrı bir hava ve zevk katıyor. Örnek vermek gerekirse performansından memnun olmadığımız oyuncuya para cezası verebiliyoruz veya maaşından kesinti yaparak cezalandırıyoruz. Her takımın disiplin kuralları vardır ve bu kurallara uymayanlar cezalandırılır. Bu durum oyunda da gerçeğine uygun olarak düşünülmüş ve disiplin suçu işleyen oyuncuyu paf takımda antrenmana yollayabiliriz.

Bu oyunda kendi takımınızı kurarak şampiyonluklar yaşamak için tüm heyecanınızla oynayabilirsiniz. Cm 03 04 indir oyunu türkçe dil desteğiyle oyun severlerin karşısına çıktığı için ayrı bir artısı bulunuyor. Sizde sitemiz üzerinden full ve tek link olarak bu güzel menajerlik oyununu indirebilirsiniz iyi oyunlar.

CM 03 04 SISTEM GEREKSINIMLERI
Merkezi İşlem Birimi (İŞLEMCİ) : Celeron 700 MHz
KISA SÜRELİ BELLEK(RAM): 128 mb geçici bellek
VİDEO KART(EKRAN KARTI): 32 Mb grafikli ekran kartı
BOŞ ALAN:200 Mb boş alan
SİSTEM: Windows Xp/98

Cm 03 04 indir
http://turbobit.net/5sg2p9vwkkaj.html

Alternatif link(Roketindir) : Championship Manager 03 04 indir

admin

comments
  • GENÇLİK VE EĞLENCE

    3 Kasım 2014 at 21:05

    VTS

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account