Command & Conquer: Generals indir / Full / Tek Link

Command & Conquer: Generals indir / Full / Tek Link

Merhaba arkadaşlar. Strateji oyunları kategorimize popüler oyunları ekleyerek oyun paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda Command & Conquer : Generals indir isimli popüler strateji oyununu sizlere tanıtacağız. Oyun, EA Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.
Bugün oyun piyasasında strateji oyunu denilince aklımıza sadece bir ya da iki oyun ismi gelir. İşte o aklımıza gelen ve bugünlerde popüler olan strateji oyunlarının temelini Command & Conquer : Generals  oyunu oluşturmuştur. Hem bir strateji oyununun mantığını başarılı bir şekilde bilgisayar ortamına aktarmasıyla hem de büyük hayran kitlesine sahip olmasıyla ünlenen bu oyunun öncelikle grafiklerinden bahsedelim. Oyun 2003 yapımı olduğundan dolayı, zamanına göre gerçekten başarılı grafiklere sahip. Oyunda göreceğiniz savaş araçları ve binalar o zamanın teknolojisine göre başarılı bir tasarımla karşımıza çıkıyor.
Oyun belli bir hikayeye sahip olmasına karşın bir çok ülkeden askerlerin katıldığı savaşlarda savaşacağız. Oyun, dünyanın iki süper gücü olarak tanıtılan ABD ve Çin ekseninde başlıyor. Bu ülkelerin yanında, onları destekleyen ve küçük olan bir çok Avrupa ülkesi de bulunuyor. Oyunun en büyük artılarından biri ise multiplayer özelliğinin olmasıdır. basit grafiklere sahip olmasına karşın bağımlılık yaratan Command & Conquer : Generals indir oyununu arkadaşlarınızla ya da oyunun başka fanlarıyla online olarak oynayabilirsiniz.
Gerçekçi bir strateji oyunu deneyimi yaşamak için sitemizden Command & Conquer : Generals  full oyun indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Command & Conquer: Generals Sistem Gereksinimleri
Sistem: Pentium 3 @ 800 veya eşdeğer işlemci
Bellek:128 MB RAM
Ekran Kartı: 32 MB VRAM
Sabit disk alanı: 1800 MB
DirectX: DirectX v8.1
Fare
Önerilen
Sistem: Pentium 4 1.0 Ghz veya eşdeğer işlemci
RAM: 256 MB RAM
3D Ses kartı

Command & Conquer Generals indir
Part 1 : C&C Generals.part1.rar
Part 2 : C&C Generals.part2.rar

QdKDn.jpg (800×600)Nl91G.jpg (800×600)lwcyN.jpg (800×600)VdVfb.jpg (800×600)

admin

comments
  • İnmiyor uğraşmayın..

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account