Euro TruCk Simulator 2 Serial / Ürün Anahtarı

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz son yıllarda en fazla oynanan simulasyon oyunlarından biri olan ets nin en aranılan konularından birisi hiç kuşkusuz euro truck simulator 2 serial konusudur. Pek çok kişi En iyi yük taşıma oyunu olan ets 2 serial konusunu arayarak oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak istiyor.

Euro truck simulator 2 sizleri benzersiz bir simulasyon oyunu keyfi yaşatarak saatlerce başından kalkmayacağınız bir oyundur. Bu oyunda şehirler hatta ülkeler arası yük taşıyarak para kazanıyorsunuz. Bu kazandığınız paralarla hem aracınızı değiştirebilir hemde kendi filonuzu kurabilirsiniz. İlk oyuna göre pek çok yeni özellikle karşımıza çıkan oyun yeni model lisanslı tırları ile daha çok seçeneği bizimle buluşturuyor. Euro truck simulator 2 serial kodlarını konumuz üzerinden alarak indirdiğiniz oyunu aktif edebilirsiniz.
Özellikle kendi şirketinizi kurup kendi filonuzu oluşturabilme imkanı sunulması çok farklı bir özellik olmuş. Tabi bunu yapmak için oyunda eğer hile kullanmıyorsak baya bir süre harcamanız gerekecek. Çünkü kendi şirketimizi kurmak ve kendi şirketimizde şoförler çalıştırmak oldukça maliyetli bir seçenek.
Grafik özellikleri bakımından yeterli derecede olan oyun sizi bir süre kendine bağlayacak. Euro truck simulator 2 ürün anahtarı etkinleştirme işleminden sonra oyunun yamalarını da indirerek farklı heyecanlar katabilirsiniz.

UYARI: Aşağıda vermiş olduğumuz Ets 2 Serial kodlarını etkinleştirmeden önce internet bağlantınızı kesin. internet bağlantınızı kestikten sonra kodları girerek oyunu aktifleştirin.

Euro Truck Simulator 2 Serial

3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
HKR19-MLUDU-2KC0X-QU17Y-DP65W

Ets 2 1.3.1 Serial

5N1RY-2ZT8T-UFKS6-X27AT-M2LY2

Ayrıca oyunu indirmek için Euro truck simulator 2 indir bağlantısına tıklayın.

53 thoughts on “Euro TruCk Simulator 2 Serial / Ürün Anahtarı

 1. ben demoyu etkinleştirdim sonra gene serial key istiyor full modumuzdan yaralındınız fln gene serial key istedi npacaz onu AcİLL

 2. Abi bende euro truck sumilator 2 var ürünün anahtarını söleyen varmııı !

 3. Arkadaşlar bilgisayarınızın internet bağlantısını kesin ve sırayla deneyin

  3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
  THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
  7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
  HKR19-MLUDU-2KC0X-QU17Y-DP65W

 4. merhaba admin benim euro truck simulator 2 oyunumun sürümü 1.15.1 bu sürümün keyini atarmisin lütfen ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir