Far Cry 3 indir / Full / Tek Link

Far Cry 3 indir / Full / Tek Link

Merhaba değer ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere aksiyon oyunları kategorisinde oldukça heyecan dolu bir oyun olan far cry 3 indir oyununu paylaşıyorum. Ubisoft tarafından geliştirilen bu oyunun ilk versiyonu bundan tam olarak 10 yıl önce piyasaya sürülmüştü. Crytek firmasının ortak olduğu bu oyun kısa sürede oldukça popüler bir oyun haline geldi. Daha Sonra Crytek firması ubisoft ile ortaklıktan çekilerek oyunu kendi bünyesinde piyasaya sürmeye devam etti. Piyasaya sürülen 2 seride ise bazı hatalardan dolayı oyun severler birçok olumsuz tepki verdiler.

Daha sonra Crytek firması oyunun bir sonraki versiyonu olan Far cry 3 için büyük bir titizlikle çalıştı. Serinin şimdiye kadar en gelişmiş grafik özelliklerine sahip oyunu olarak piyasaya sürdüler. Oyunun her bölümü muhteşem aksiyon dolu sahneler içermekte. Mekan olarak ise yine ilk 2 oyundan farklı olarak değişik bir mekan sizleri bekliyor olacak. İlk oyunda tropikal bir adadayken 2. oyunda afrika topraklarındaydık. Jason Brody adında bir karakteri yöneteceğiz ve bu karakterimizle aksiyon dolu sahnelere gireceğiz.

Oyundaki karakterimiz tatil yaparken bir grup terörist tarafından silah zoruyla kaçırılıyor. Far cry 3 indir oyunu bu şekilde başlıyor ve bundan sonra olayların içinde kendimizi buluyoruz. Karakterimiz tamamen silahsız bir durumda oluyor. Silahsız durumda olduğumuz için hemen kendimize bir silah bulup hem kendimizi hemde arkadaşlarımızı teröristlerin elinden kurtarmamız gerekiyor. Oyunda oldukça zorlanacağız bölümler olacağına hiç şüpheniz olmasın. Ancak macera dolu aksiyon oyunu için far cry serisi tam size göre. Hepinize iyi oyunlar.

Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7
İşlemci: Intel Core ® 2 Duo [email protected] GHz veya AMD Athlon64 X2 6000 + @ 3.0GHz ya da daha iyisi
Bellek: 2 GB RAM (4 GB Önerilir)
Ekran Kartı: 512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
DirectX: 9.0c
Ses: DirectX Uyumlu (Tavsiye Surround Sound 5.1 uyumlu)
HDD: 15 GB boş disk alanı

Far Cry 3 indir
http://turbobit.net/s5c8dreue48c.html

Alternatif link (Roketindir) : Far Cry 3 indir

Alternatif link (Saglamindir) : far cry 3 indir

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account