Hunting Unlimited 2011 indir / Full / Tek Link

Hunting Unlimited 2011 indir / Full / Tek Link

Oyun paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda farklı bir simülasyon oyunu olan Hunting Unlimited 2011 indir oyununu tanıtacağız. Oyun, diğer simülasyon türlerinden farklı bir avcılık oyunudur. THQ Games tarafından geliştirilip piyasaya sunulan oyun önceki sürümlerine göre oldukça iyileştirilmiş bir şekilde karşımıza geliyor.
Avcılık oyunu denince akla ilk gelen oyunlar Hunting Unlimited serileridir. Sizlere tanıtacağımız serinin 2011 yılında çıkan sürümü, oyunun hayranları tarafından en çok oynanan ve en iyi sürüm seçilen oyundur. Oyunun ilk olarak grafiklerini inceleyelim. Yeni nesil grafik motorları ile tasarlanan oyunun grafikleri önceki sürümlere göre daha canlı ve daha gerçekçi.
Oyunda önceki sürümlere nazaran oldukça fazla silah seçebilme şansımız var. Avlayacağımız hayvana göre seçeceğimiz silah da önemli. Vurduğumuz her hayvan için oyunda daha fazla puan ve para alabiliyoruz. Kazandığımız paralar ile daha güzel hayvanlar vurmak için dükkandan yeni silah alabilme şansımız var. Hunting Unlimited 2011 indir oyununu sitemizden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Hunting Unlimited 2011 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Win7
İşlemci: 1,0 GHz
Bellek: 256 MB RAM
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş disk alanı
Ses Aygıtı: DirectX ile uyumlu
Video: 128 MB
Hunting Unlimited 2011 indir

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account