King OF The Road indir / Full / Tek Link

King OF The Road indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere son zamanlarda simülasyon oyunlarına artan ilgiden dolayı bir oyun tanıtacağız. Tanıtacağımız oyun ise King Of The Road indir oyunudur.  King Of The Road oyunu bir kamyon ve tır simülasyonudur.

Oyunun ilk açılışında bizlere oldukça kolay ve her oyun severin anlayacağı tarz da bir menü karşılıyor. Oyuna başlarken bir tır ile oyuna başlıyoruz. Bu sahip olduğumuz kendimize ait olan tır ile harita da belilrli olan şehirlere yük taşımacılığı yapacağız. Yaptığımız bu yük sevkiyatlarından oldukça fazla para kaldıracağız ve kaldıracağımız bu paralar ile de yeni bir kamyon veya mevcut kamyonumuzun gücünü geliştirebiliriz. Hatta çok daha para kazanıp bir kamyon filosu bile kurabilecek duruma gelebiliriz.

Oyun da birçok lisanslı kamyonlar yer alacaktır. Oyun da en çok dikkat etmemiz gereken ve önemli bir detay olan trafik kurallarına kesinlikle uymamız gerekiyor. Bu kurallar trafik ışıklarına uymak ve hız sınırına uymak gibi kurallardır. Çünkü hız sınırı aştığımız da veya kırmızı ışıkta geçtiğimiz de oldukça yüklü miktar da para cezası ödeyeceğiz. Bu kuralların yanı sıra kaza esnasında da para cezası ödüyoruz. Bunlarını göz önünde tutarak oyun da oldukça fazla para kazanmak istiyorsak trafik kurallarına kesinlikle uymamız gereken bir oyundur.

Klasil bir tır simülasyon oyunlarına nazaran oldukça iyi grafiklere ve ses efektlerine sahip bir oyundur. King Of The Road indir oyunu bir çok oyun platformu tarafından yılın en iyi simülasyon oyunu seçildi.

Sitemizden King Of The Road oyununu indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

King Of The Road Sistem Gereksinimleri
Pentium 266 İşlemci
64 MB RAM

King OF The Road indir
http://turbobit.net/dfzaovl4k76h/teklink.yollarin.kirali.oyun.fulldosya.net.rar.html

Alternatif Link : King of the road indir

pFtx12I.jpg (1024×768)nU9U8Ml.jpg (1024×768)hyhm4RZ.jpg (640×480)

 

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account