Mafia 2 indir / Full / Tek Link

Mafia 2 indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda sizlere bir açık dünya oyunu olan Mafia 2 indir oyununu tanıtacağız. Oyun 2K Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.
Önceki sürümlerine göre gerçekten büyük farklar gösteren ikinci sürüm kullanıcıların beklentilerini karşılayacak düzeyde. İlk oyun ile birlikte büyük bir hayran kitlesi yakalayan serinin yapımcıları uzun bir süreden sonra oyunun ikinci sürümünü de çıkardılar.
Oyun serinin devamı niteliğinde değil. Ama konumuz önceki sürüm ile benzerlik gösteriyor. Oyunda hapishaneden yeni çıkmış bir karakteri canlandıracağız. Hapishaneden çıktıktan sonra çeşitli animasyonlarla ilerleyen oyunda kendimizi birden Rus mafyasının içinde bulacağız. Artık hayatımız eskisi gibi olmayacak !
Oyunda ana görevler ile desteklenen aksiyon , yan görevler ile de en üst seviyede tutulmaya çalışılmış. Mafia 2 indir oyunu önceki sürüme göre oldukça iyi grafiklere sahip. Oyunda ki arabalar ve karakterler kullanıcıların gözüne çok gerçekçi gözüküyor. Karakter ve mekan tasarımlarının dışında aksiyon sahnelerinin gerçekliği ile de oyunun ne kadar muhteşem bir oyun olduğunu anlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium D 3 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600 + (Çift çekirdekli)
RAM: 1.5 GB
Ekran kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro
HDD: 6 GB
Sürüm: Skidrow

Mafia 2 indir
http://turbobit.net/nr0ho548pe0w.html

Alternatif link (Roketindir) : mafia 2 indir

Alternatif : Mafia 2 indir

3jvDMKm.jpg (800×1424)

admin

comments
  • oluyomu olmuyormu

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account