Max Payne 2 indir / Full / Tek Link

Max Payne 2 indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere Max Payne serilerinden biri olan Max Payne 2 indir ‘i tanıtacağız.
İlk sürüm de kendinden beklenmeyecek düzeyde bir hayran kitlesi yakalayan Max Payne 1 yapımcıları hiç düşünmeden bir diğer sürümü çıkarmak istemişlerdir. Yapımcı firması olan Rockstarın geliştirip oyun piyasasına sürdüğü bu ikinci sürüm ile büyük gelişme ve yenilikler bizleri bekliyor.
Max Payne 2 ilk sürümün devamı niteliğindedir. Oyun da bir polis karakterini yöneteceğiz. Bu polis karakteri ile bir çok maceraya atılacağız. Oyunun hikayesini anlamayabilirsiniz bu yüzden ilk oyunu oynamanızı tavsiye etmekteyiz. İlk oyunu oynayarak her türlü bilgi ve birikime sahip olabilirsiniz. İlk oyunda çokça sevilen slow motion efektleri bu oyunda da daha geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkarılıyor. İlk oyuna göre ayrıca nişan alma yeteneği ve silah kullanma becerisi oldukça arttırılmıştır. Bunların yanı sıra silah seçeneği de bollaştırılmıştır.
Bunların yanı sıra bir bölümden bir bölüme geçerken çizgi roman türü geçiş animasyonlarının kullanılması yapımcılar tarafından güzel düşünülmüştür.
Oyunun grafik özellikleri yeni nesil grafik motorları ile hazırlanmasından dolayı oldukça harika olmuştur. Oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olması grafikleri hiç de etkilememiştir. Hala Max Payne 2 indir oyununu oynamadıysanız oynamanızı tavsiye ederiz.
Sitemizden Max Payne 2 oyununu indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

MaX Payne 2 Sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP / Vista / 7
İşlemci: 1 Ghz Intel Pentium III / AMD Athlon eşdeğer veya daha iyi bir işlemci
RAM: 256 MB
Ekran Kartı: 32 MB
HDD: 1.5 GB boş disk alanı

Max Payne 2 indir
http://turbobit.net/jxc5y59mybeu.html

Alternatif Link (Roketindir) : max payne 2 indir

Max payne 2 indir

admin

comments
  • Sakın indirmeyin. Bir tane program yüklüyo ve o programda zaten bir b*ka yaramıyo. O yuzden sakın indirmeyin. Tavsiye etmem. Başka sitelerde de bazen burdaki programı yüklüyo. O sitelerden de yüklemeyin.. Yükleyenler varsa nasıl yüklediklerini söylesinler ben 2 gündür bu oyunu indirmek için uğraşııyorum. Nolur yardım edin! =(

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account