Max Payne 3 İndir / Full / Tek Link

Max Payne 3 İndir / Full / Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere oyun severlerin çok sevdiği ve uzun zamandır beklediği oyun olan Max Payne 3 indir ‘i tanıtacağız.
Oyun gereğinden fazla oyun severleri bekletse de oyun beklentileri çok rahat bir şekilde karşıladı. Oyunun ilk serisi yaklaşık olarak 14 yıl önce çıkmıştı ilk piyasaya sürüldüğünde oyun severlere çok değişik gelen Max Payne daha sonra çok beğenilmesinin ardından yaklaşık olarak 3 yıl sonra Max Payne 2 oyun piyasasına çıktı. Oyunun yapımcı firması olan Rockstar’ ın Max Payne 2 den sonra diğer sürümünün gereğinden fazla geciktirmesi oyun severleri hem meraklandırdı ve hem de oyundan beklentiyi üst düzeye çıkarı.
Oyun gereğinden fazla gecikmişti demiştik fakat bu gecikme oyun severler açısından yararlı oldu. Oyun önceki sürümlerine göre çok daha yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Bu yeniliklerden bahsedecek olursak önceki sürümlerde ki silah kullanma yeteneği Max Payne 3 indir de çok daha geliştirilmiştir. Ayrıca nişan almak da önce ki sürümlere göre kolaylaştırılmıştır. Oyuna nişan alma ve silah kullanma becerisinin yanı sıra oyuna eklenen yeni silahlar ile de oyunun yenilikleri devam etmiştir.
Oyunun genel özelliklerine baktığımızda önceki oyunlara nazaran oyunda ki grafikler ve ses efektleri oldukça iyi tasarlanmıştır. Oyunun oynanabilirlik özelliği de her oyuncunun oynayacağı düzeyde tasarlanmıştır.
Oyunun orijinal boyutu 35 GB. Oyunda Directx 11 desteği bulunması mükemmel. NVIDIA 8600 grafik kartı isteyen oyun bir oyundur. Bu özelliklere bakarak oyunu deneyebilirsiniz. Max Payne 3 ü sitemizden indirebilirsiniz. İyi günler. İyi oyunlar.

Max Payne 3 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon II X2 2.6 GHz
RAM: 2 GB
Grafik kartı: NVIDIA 8600 GT/Radeon HD 3400
HDD: 35 GB

Max Payne 3 İndir
http://turbobit.net/wrautn82kn2m.html

max payne 3 indir

Alternatif 2 : Max payne 3 indir

admin

comments
 • 42 saat ne demek SEn hiç sigarayı ters yakıp içtin mi öle acı

 • begin install yazısına tıklanmıyor acil yardım

 • Arkadaşlar buna inermi
  Ram:1,00
  İşlemci:Itel(R) Pentium(R) Dual CPU E2220 @ 2.40GHz 2.40 GHz
  Sistem Türü:32 bit işletim sistemi

 • la gardaş 40 saat ne a.k. allahtan korkun yaaa.

 • leave a comment

  Create Account  Log In Your Account