Mount and Blade Warband indir / Full / Tek Link

Mount and Blade Warband indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda ünlü oyun serilerinden biri olan Mount and Blade oyununun kullanıcılar tarafından en çok oynanan sürümlerinden biri olan Mount and Blade Warband indir oyununu tanıtacağız. Oyun TaleWorlds firması tarafından geliştirilerek biz oyun severlerin kullanımına sunulmuştur.
Oyun, önceki sürümlere göre gelişmiş oyun dinamikleriyle karşımıza geliyor. Önceki sürümde olduğu gibi bu sürümde de oyunun senaryosu, ana hikayeye başarılı bir şekilde entegre edilmiş. Oyunu ilk açtığımızda oldukça sade ve kullanışlı bir menü bizleri karşılıyor. Menü her ne kadar sade olsa da çok başarılı bir şekilde hazırlandığını görüyorsunuz. Bu aslında oyunun mükemmel grafiklere sahip olduğunun da habercisi.
Vakit kaybetmeden oyuna girdiğinizde sadece birkaç dk sonra oyunun ne kadar başarılı grafiklere sahip olduğunu anlayacaksınız. Oyun bölüm geçme mantığına dayanan bir oyun. Sadece ana görevlerimiz var. Bölümlerde bölünmüş halde bulunan birkaç yan görev dışında oyunda çokça yan görev bulunmuyor.
Oyun 17.yy da geçiyor. Oyunda ki silahlardan karakterlere ve binalara kadar her şeyde 17. Yy dan izler görebileceksiniz. Toplam 5 medeniyet bulunan oyunda ilk başta bir medeniyet seçerek Mount and Blade Warband indir oyununa başlıyorsunuz. Oyunda seçeceğimiz medeniyetler ; İsveç Krallığı, Lehistan, Osmanlı, Rus Çarlığı ve Kazaklar.
Sitemizden Mount and Blade Warband  tek link oyun indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Mount and Blade Sistem Gereksinimleri
Sistem: Windows 2000 / ME / XP / Vista / 7
İşlemci: 2.1 Ghz ya da üstü (Minimum 1.8 Ghz)
RAM: 1 GB (Minimum 512 MB)
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: 128 MB
Ses Kartı: DirectX uyumlu
DirectX: DirectX 9c
2 buton ve tekerlekli fare, klavye

Mount and Blade Warband indir
http://turbobit.net/a7uyiz5yodqt.html

mount blade warband indir – mount blade indir

 mount blade warband indir

 

 

 

admin

comments
  • ben indiremedim bide bu full versiyon demi

  • nasıl indirebilirim karşıdan yüklenemiyor diyo hep

  • full versiyonmu bu

  • yavşaklar virüs lan bu

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account