Omsi Bus Simulator 2 indir / Full / Tek Link

Omsi Bus Simulator 2 indir / Full / Tek Link

Omsi Bus Simulator 2 indir / Full / Tek Link

Omsi Bus Simulator 2 indir / Full / Tek Link
Omsi Bus Simulator 2 indir / Full / Tek Link
Son zamanlarda oyun piyasasına en hızlı giriş yapan oyunlar simülasyon oyunları oldu. Bu oyunların arasında en çok tutulan simülasyon oyunu kategorisi ise otobüs simülasyon oyunu kategorisi oldu. Bugünkü yazımızda sizlere başarılı bir otobüs simülasyon oyunu olan Omsi Bus Simulator 2 indir oyununu tanıtacağız.
Oyun, ilk sürümüne göre oldukça iyi özellikler barındırıyor. Öncelikle oyunun oynanabilirliliği ve grafiklerinde iyileştirilmelere gidilmiş. Ayrıca oyuna yeni otobüsler eklenerek karakterler de değiştirilmiş. Oyunda ki en büyük yenilik ise haritanın bir önceki oyuna göre daha büyük olması. Artık daha büyük bir haritada daha uzun seferlere çıkıp yolcu taşımacılığı yapacağız.
Oyunda dikkat etmeniz gereken trafik kuralları var. Hız sınırı ve kırmızı ışıkta geçme gibi cezaları trafik polisinden yediğiniz zaman çok paranız gidiyor. Oyunda kazandığınız paralar ile cezalarınızı ödeyebilir, yeni otobüsler satın alabilir ya da otobüs üzerinde çeşitli güçlendirmeler yapabilirsiniz. Omsi Bus Simulator 2 indir oyununu sitemizden tek link olarak indirerek gerçekçi otobüs simülasyon oyununun keyfine varın. Keyifli oyunlar dileriz.


kayseri vinç

OMSI Bus Simulator 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista için Platform güncelleştirmesi Windows Vista
İşlemci: Yüksek Performanslı Dual Core CPU veya Quad Core CPU
Ram: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon 4800 serisi / Nvidia GTS 250
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 20 GB boş alan
Omsi Bus Simulator 2 indir

Alternatif : Omsi bus simulator indir

cboIgX9.jpg (700×393)P8O8PnL.jpg (700×393)Pwfkewm.jpg (700×393)2TyIm9G.jpg (700×393)rqRRMqr.jpg (700×393)3aWs9CB.jpg (700×393)

 

admin

comments

leave a comment

Create AccountLog In Your Account