Pes 2013 İndir / Full / Tek Link

Pes 2013 İndir / Full / Tek Link
Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere futbol oyunu denince akla ilk gelen oyun olan PES serilerinden Pes 2013 indir oyununu tanıtacağız.
Pes serileri her serisinde olduğu gibi gene Konami yapımcı firma tarafından geliştirilip oyun piyasasına sunulmuştur. Pes serileri her zaman Fifa serileri ile kıyaslanırdı. Fakat çoğu oyun severe göre Fifa serileri her zaman Pes serilerinden bir adım önde olmuştu. Pes 2013 ile birlikte Pes bir adım artık öne geçmiştir.
Pes 2013 bu sürümü ile birlikte tamamen bir devrim yaratmış durumdadır. Bu seri de kontroller tam anlamıyla değişmiş durumdadır. Bu değiştirilen kontroller ile oyunda ki gerçekçilik hat safhaya çıkarılmıştır. Bu gerçekçilik önce ki oyunlara göre çok farklılık göstermektedir.
Oyun da iyi oynamak kurduğunuz taktik ile başlıyor. Eğer ki taktiğiniz çok iyiyse oyunda da iyi olma şansınız artıyor. Önce ki sürümlerine nazaran kolay olan gol atmak bu sürüm de artık kolay değildir. Önce ki sürümlerle kıyaslamaya devam edecek olursak. Önce ki sürümlere göre oyuncular içi pas alışverişi oldukça geliştirilmiştir. Oyunda ki yapay zeka ise muhteşem tasarlanmış durumdadır. Yapay zekaya bir tane örnek verecek olursak. Karşınızdaki oyuncular topun nereye koşacağınızı ve topun hızına göre hangi pozisyonu alacağınızı artık daha kesin bir şekilde tahmin edebiliyor. Pes 2013 indir oyunu bu yönüyle oyun severlerin beğenisini kazanıyor.
Bu sürümün grafiklerinden söz edecek olursak. Aslında yapımcılara oyun severlerin tam anlamıyla göz zevkini fazlasıyla tatmin etmiştir. Başka bir konuya değinecek olursak. Oyuncuların yüz şekilleri neredeyse gerçeğiyle birebir tasarlanmış durumdadır. Oyun içerisin de ayrıca  2012 – 2013 sezonunun en güncel kadrolarını bulabilirsiniz.
Sitemizden Pes 2013 oyununu indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Pes 2013 Sistem Gereksinimleri
• İşletim sistemi: XP , Vista ve Windows 7
• İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya eş değerde AMD işlemci
• Bellek : 1 GB veya daha fazlası
• Ekran kartı : Nvidia Geforce 6300 veya ATI Radeon x1200 veya Intel HD graphics 3000
 Pes 2013 İndir

Alternatif Link (Roketindir) : pes 2013 indir

Alternatif : pes 2013 indir

admin

comments
  • nerden ındırıoz bunu yaa

  • yo ben indirdim çok kolay ve full sürüm üstüne birde extreme 13 yaması kurdum

  • yav mediagat indirekmi

  • bende varda pes 2013 autorun cannot be started diyo .napmam lazım ınstallerden açarsam uzun bi hata geliyo bilen bilir çözümü yok heralde varsa tsk.

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account