Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması İndir

Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması İndir
Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması İndir
Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere harika bir PES 2013 yaması  paylaşacağız. Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması bu oyunun en çok indirilen yamalarından bir tanesidir.
Herkesin bildiği üzere futbol oyunları arasın da en çok oynanan oyun pes serileridir. Pes serilerinin de en beğenileni Pes 2013 ‘dür. Pes 2013 eski sürümlerine göre oldukça yeniliklerle ve değişikliklerle karşımıza çıkmıştır ve tüm bunların yanına  oldukça gerçekçi bir futbol oyunu olmuştur. Oyun tamamen kusursuz bir oyundur. Oyunda ki tek eksiklik Spor Toto Süper Ligin bulunmamasıdır. Türk kullanıcıları her ne kadar çok isteseler de maalesef bizim ülkemizin ligi oyunda yer almadı. Ama bu yama sayesinde Türk takımları ve Pes 2013 Türkiye Ligi de yer alacaktır. Türkiye Liginden bütün takımların bulunduğu bu yamanın kurulumu oldukça rahat ve kolaydır.
Bu yama ile birlikte pes 2013 oyunu çok daha eğlenceli bir hal alacak. Yamanın bir de bizlere süprizi bulunuyor. Bu da ptt 1. ligin bulunmuş olmasıdır. Tek yama ile iki tane lig birden yüklemiş olacağız.
YAMA ÖZELLİKLERİ
-Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1.Lig
-Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1.Lig Takımlarının Formaları,Oyuncu Güçleri,En Yeni Transferleri,Stadyumları,Oyuncu Faceleri
-Yeni Mod Seçici Özelliği
-Mod Seçici İçin 3 Yama
—Ana Lig Gerçek Sponsorları
—Gri Siyah Menü İkonları
—Trt 1 Hd Skor Tabelası
-Afrika,Amerika,Asya,Klasik ve Avrupa’daki Milli Takımlarının Formaları
-Türk Reklam Panoları
Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması indir

admin

comments
  • nasıl kuruluyor peki acil

  • ya arkadaslar ılk once medıget indirio sonra oyun inio

  • Amk indirilmiyo.

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account