Pes 2013 Türkçe spiker yaması İndir

Pes 2013 Türkçe spiker yaması İndir
Pes 2013 Türkçe spiker yaması İndir
Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere yine bir yama paylaşımı yapacağız. Dünyaca bilinen PES 2013 oyununun bir yamasından daha bahsedeceğiz. Bu PES 2013 yaması ise Türkçe spiker yamasıdır.
Herkesin bildiği üzere futbol oyunları arasın da en çok oynanan oyun pes serileridir. Pes serilerinin de en beğenileni Pes 2013 ‘dür. Pes 2013 eski sürümlerine göre oldukça yeniliklerle ve değişikliklerle karşımıza çıkmıştır.
Bu spiker yaması sayesinde PES 2013 oyunu daha keyifli ve zevkli bir hal alacak. Artık oyun da Türkçe spiker ile oyunun her yerin de keyif alacaksınız. Oyun da şut çekerken duran topları kullanırken vs. Türkçe spikerin sesini duymak bizleri heyecanlandıracaktır. Aslında oyun bu yama ile büyük bir hata da kapatılmıştır. Pes 2013 Türkçe spiker yaması önceki sürümlerdeki Türkçe spiker yamalarında ki gibi hata vermeyen sorunsuz ve temiz bir yamadır. Bu yama seçeneğini tüm PES severlerin oynamasını tavsiye ederiz.
Yamanın kurulumundan bahsedecek olursak ;
PES 2013 TÜRKÇE SPIKER KURULUM
Sitemizden öncelikle pes 2013 Türkçe spiker yaması indirin ve daha sonra “dt00_e” ve “dt05_v” dosyalarını da oyunun kurulu olduğu klasöre giderek “C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2013img“ içerisine atın. Size bir uyarı verecektir değiştirilsin mi diye değişimi onaylayın. Bunu yaptıktan sonra yapmanız gereken oyuna girip “Sistem Ayarları >> Dil Ayarları” bölümünden İngilizce dil seçeneğini seçmektir. Artık oyunumuza pes 2013 Türkçe spiker yamasını başarıyla uyarlamış oluyoruz.
Pes 2013 Türkçe spiker yaması indir

 Alternatif link : pes 2013 türkçe spiker indir

 

admin

comments
  • hasan mustanla ali kerim öner söylüyo

  • ben bu oyunu oynamayı çok istiyorum cd cide 10 TL ne olur yardım edin

  • link kırık

  • güvene bilirmiyim

  • nasıl yükleniyo

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account