Pes 2014 Spor Toto Süper lig yaması indir

Pes 2014 Spor Toto Süper lig yaması indir
Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere Pes 2014 Türkiye Ligi yamasını tanıtacağız.
PES 2014 Türkiye Ligi yaması ile birlikte PES 2014 daha zevkli bir hal alacaktır. Normal Pes 2014 de yani yamasız durum da Türk takımlarından sadece Galatasaray vardı. Bu yama ile birlikte oyunda bütün Türk takımları yer alabiliyor. Bu oldukça gerçekçi yama ile birlikte oyundaki tüm eksikliklerinizi giderebilirsiniz.Yamanın kurulumu da oldukça kolaydır. Pes 2014 Spor Toto Süper lig yaması indir ile oyuna çok başka bir hava katabilirsiniz.
Bu yama ile oyuna birçok yeni özellik dahil olacak. Tük takımlarının eklenmesinin yanı sıra Türk takımlarında ki oyuncuların hepsinin güçleri yeniden tasarlandı. İndireceğiniz bu yama da Türkiye ligindeki takımların en güncel kadrosuna sahip olmanın yanı sıra önceden bulunan takımlarında kadroları güncelleniyor.
Oyun da tüm takımların isimleri kendi orjinal isimleridir. Oyun da eklenen takımların amblemleri ve formaları gerçek hayatta ki gibi tasarlanmıştır. Ayrıca bu yamaya Ziraat Türkiye kupası da eklenmiştir. Son olarak da futbolcuların yüzleri oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlandı. Oyun bu yama ile kısacası gerçek hayatla oldukça bağdaştırıldı. Bu kadar gerçekçi bir yama ile PES 2014 oynamanızı tavsiye ederiz.
Oyunun kurulumundan biraz bahsedecek olursak ;
PES 2014 SPOR TOTO SÜPER LIG YAMASI KURULUMU
 PES 2014 Türkiye Ligi yamasını indirip dosyaları masaüstüne çıkartın
Dosyanın içerisindeki ‘save’ dosyasını kopyalayın.

Belgelerim/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2014 içine yapıştırıp gelen uyarıların Tümüne Evet deyin. İyi oyunlar.
Pes 2014 Spor Toto Süper lig yaması indir

admin

comments
  • hiamina süper yama

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account