Pes 6 indir / Full / Tek Link

Pes 6 indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere futbol oyunu denince akla ilk gelen oyun olan PES serilerinden Pes 6 indir oyununu tanıtacağız.
Bu sürümü oynayanların sayısı oldukça azalsa da gene de nostalji bağımlılarının tercih edeceği bir sürümdür PES 6. Çıktığı zamana göre değerlendirecek olursak o döneme göre oldukça gelişmiş bir yapay zekaya ve oldukça harika grafiklere sahip olan bir sürümdür. PES 6 Pes serilerinin artışın da bir dönüm noktası olarak gösterilir. Bu serinin ardından gelen tüm seriler gerek grafiksel bakımdan olsun gerek gerçekçilik bakımından olsun artarak gelmeye başlamıştır.
Oyun eski bir dönem oyunu olması açısından fazla sistem gereksinimi istemeyen bir oyundur. Bütün bilgisayarların kaldırabileceği düzeyde bir oyundur. Oyunu oynamamıza ki amaç nostalji yaşamak sevdiğimiz takımları eski kadroları ile yönetmektir. Şimdiler de futbolu bırakmış ama o dönemin efsanevi ve tanınan futbolcularını tekrardan yönetebilirsiniz.
İçinde ünlü liglerin bulunduğu takımların kadrolarını tamamıyla kendi isteğiniz ile kuruyorsunuz. Oyuncuyu özel taktik yaratabilir ve hatta oyuncuya farklı bir mevki de yaratabilirsiniz. Oyunda sistem gereksimi istemiyor demiştik. Sistem gereksiniminin düşük olması oyunun ses efektlerini biraz da olsa kötü yönden etkilemiştir.
Önce ki sürümler de tek gerçekçilik bulacağınız sürüm bize kalırsa PES 6 ‘dır. Hala içiniz de nostalji anıları var ise Pes 6 indir oyununu oynamalısınız.
Sitemizden PES 6 oyununu indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Pro Evolution Soccer 6 Kurulum
PeS 6 oyununu indirin ve rar içinden çıkartın.
Daha sonra Setup.bat’ı çalıştırınız ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra Fix.bat’ı çalıştırın
Bu adımlardan sonra pes 6 oynanmak için hazır hale gelmiştir iyi oyunlar.

Pes 6 indir
http://turbobit.net/reiutkiyes1q.html


admin

comments
  • hangi takımlar var

  • gs fb varmı

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account