Serious Sam 2 indir / Full / Tek Link

Serious Sam 2 indir / Full / Tek Link

Merhaba arkadaşlar. Popüler oyun paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizlerle Serious Sam 2 indir oyununu paylaşacağız. Oyun 2K Games firması tarafından geliştirilerek piyasaya sürülmüştür.
Oyun, serinin devamı niteliğinde bir oyundur. İlk oyun, büyük hayran kitlesine ulaşmış ve ardından yapımcılar ikinci oyunu yapmak için çalışmalara başladıklarını duyurmuştur. İkinci oyunun oyun dünyasına gelişi her ne kadar gecikmeli olsa da Serious Sam 2  oyunu kullanıcıların beklentilerini karşılayacak düzeyde bir oyundur.
Oyun, kendisini tanıtıcı kısa bir introdan sonra kolay ve sade olarak tasarlanmış menüleri ile bizleri karşılıyor. FPS türünde, benzeri olmayan bir oyun olan Serious Sam 2 oyununda kahraman olarak bazen bir insanı bazen ise bir dinozoru yöneteceğiz.
Oyunun her bir bölümü kademeli olarak zorlaştırılarak tasarlanmış. Yani oynadığınız bir bölüm, geçtiğiniz bir önceki bölümden daha zor olacak ve bu her bölümde aynı şekilde devam edecektir. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlarımız insan değil, çeşitli canavarlar olacaktır.
Oyunun grafikleri oldukça iyi. İlk oyuna nazaran ateş gücü daha yüksek silahlara sahip olan Serious Sam 2 indir oyununda karakterler de değişmiş durumda. Oyunda ki mekanların ve karakterlerin hepsi oyun için yeni geliştirilen grafik motoru ile tasarlandığından dolayı oldukça gerçekçi.
Bol aksiyon ve maceralı bölümleriyle serinin ikinci oyununu oynamak isteyenler sitemizden Serious Sam 2  full oyun indirebilirler. İyi oyunlar dileriz.

Serious Sam 2 Sistem gereksinimleri
İşlemci Pentium 4 2.6 GHz
DirectX 9 destekli ekran kartı
512 MB hafıza(ram)

Serious Sam 2 indir
http://turbobit.net/7i5bt5skphw1.html

Alternatif link (Saglamindir) : serious sam 2 indir

Serious sam 2 indir

LTWXZ.jpg (1024×768)svkNq.jpg (1024×768)8NJHF.jpg (1024×768)ZqTF8.jpg (1024×768)I1ubX.jpg (1024×768)3vxfz.jpg (1024×768)

admin

comments
  • bpoşikskenes132

    20 Ekim 2014 at 15:30

    inmesi nerden yapılıyo ilk oyum benim bebeler hahqa nerden iniyo konuya açık bulalım iki yer var

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account