Swat 4 indir / Full / Tek Link

Swat 4 indir / Full / Tek Link

Swat 4 indir / Full / Tek Link

Swat 4 indir / Full / <marquee style=
kayseri vinç
Tek Link” border=”0″ src=”http://www.fullindir-gezginler.com/wp-content/uploads/2014/08/swat4.jpg” height=”400″ title=”Swat 4 indir / Full / Tek Link” width=”309″ />
Swat 4 indir / Full / Tek Link
Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Oyun indir bölümünde sizler için popüler oyun paylaşımlarına devam ediyoruz. Bugün sizlere Swat 4 indir oyununu tanıtacağız. Oyunu Sierra firması geliştirip piyasaya sürmüştür.
Swat serileri her zaman oyun dünyasının en çok konuşulan oyunları arasındadır. Gerek oyun dinamikleri gerekse yenilenen yapıları ile her sürümü bir önceki sürümünden daha iyi olmuştur. Serinin sonuncu ve dördüncü oyunu da oldukça iyi.
Öncelikle oyunun açılış ekranından başlayalım. Oyunun menüleri oldukça sade. Oyunu daha önce oynayanların da bileceği gibi, bölüm geçme mantığına dayanan bir oyundur. Oyunda bir tim içerisinde yer alıyoruz ve bu tim suçlular üzerine operasyonlar düzenliyor. Oyunda en önemli şey takım oyununa sadık kalmak. Bireysel hareket ettiğiniz anda ölme riskiniz oldukça yüksek. Sizlere verilen operasyon emirlerini başarıyla yerine getirmeniz gerekiyor. Swat 4 indir oyunu ile oldukça eğleneceksiniz.
Oyunun grafikleri de oldukça iyi. Önceki sürümlere göre iyileştirilen oyun ve grafik motorları sayesinde artık oyunu 60 fps hızda oynayabiliyoruz. Önce sürümlere göre karakterlerde, mekanlarda ve kullanılan silahlarda önemli değişikliğe gidilmiş. Seri, Swat’ın devam niteliğinde ki bir oyun değil de yeni bir oyun gibi olmuş. Keyifli oyunlar.

Swat 4 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: 1.2 GHz tek çekirdek işlemci
Bellek: 256 MB RAM
HDD: 2 GB boş disk alanı
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İşletim Sistemi: Windows 98SE/2000/XP
Ekran Kartı: nVidia GeForce 2 GTS veya ATi Radeon 8500 Sınıfı

Swat 4 indir
http://turbobit.net/v9uzg6xc1koq.html

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account