Watch Dogs indir / Full / Tek Link

Watch Dogs indir / Full / Tek Link

Merhaba sevgili takipçilerimiz sizlere bugün en çok konuşulan oyun konsolu oyunlarından biri olan Watch Dogs indir oyununu paylaşıyoruz. Bu oyun konsollarda çok fazla konuşulan bir oyundu ve ubisoft tarafından geliştirilip piyasaya sunulmaktaydı. Pc sürümü çıktıktan sonra hemen internete düştü. Oyunun en seveceğiniz özelliklerinden biriside devasa boyuttaki dünya haritasının bulunması. Açık dünya oyunu olarak bizlere sunulduğu için bu büyük haritada istediğimiz gibi gezebiliriz.

Bu güzel oyunun senaryosu da sizleri etkileyecek türden bir hikayeye sahip. Pek çok oyundan farklı hikayesiyle sizleri heyecanlandıracak olan bu oyun gerçekten oynanmaya değer. Oyunda yönettiğimiz karakterin aile geçmişi oldukça trajik olaylarla dolu. Karakterimiz intikam ve öfkenin esiri olarak ailesine yapılanların karşılığını vermek istiyor. Watch dogs indir oyununu oynarken kendinizi bilgisayar başından alamıyorsunuz. Karakterimiz oldukça yetenekli biri ve düşmanlarına karşı savaşabilecek güçte.

Oyunun asıl hikayesine değinecek olursak Aiden Pearce adındaki karakterimiz bir bilgisayar korsanı ve bu alanda müthiş uzmanlaşmış birisi. Şehrin tüm elektronik unsurlarını ele geçirebilecek düzeyde hacker yeteneği bulunuyor. Chicago şehrinin tüm elektronik sistemine erişebilen kahramanımız şehrin kötü adamlarının oldukça canını sıkacak. Sizde bu müthiş oyunu sitemizden indirerek heyecana ortak olabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyor bizleri takipte kalmanızı rica ediyoruz.

Watch Dogs PC Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) yada Windows 8 (Sadece 64Bit Sistemlerde)
İşlemci :  Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz yada AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
Bellek :  6 GB RAM
Ekran Kartı :  DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 yada AMD Radeon HD 5770
DirectX Sürümü : Version 11
Sabit Disk: 25 GB boş alan

Watch Dogs indir
http://turbobit.net/sc0p0dz9l2mj.html

Alternatif link (Roketindir) :

watch dogs 2 indir

admin

comments

leave a comment

Create AccountLog In Your Account