Counter Strike 1.6 İndir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Popüler oyun paylaşımlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere Counter Strike 1.6 indir oyununu tanıtacağız.
Hemen hemen hepimizin de oynadığı bir oyun olan CS serileri dünyanın en çok oynanan ve kullanıcıları tarafından en çok eklenti geliştirilen oyunlarından biridir.
Oyunda 1.5 e göre daha iyi bir şekilde oynamanız mümkün. Önceki sürümüne göre grafiksel anlamda fazla değişiklik olmasa da oyun dinamiklerinde ciddi iyileştirilmelere gidilmiş durumda. Oyuna gelen yeni sürüm ile birlikte yepyeni silahlar ve yenilenmiş haritalar da görebileceğiz.
Oyunda savaşan iki takım var. Bunlar counter ve terörist timleri. Her iki takımın da ortak kullandığı silahlar olduğu gibi kendi takımlarına özel silahlar da var. Oyunun en büyük özelliklerinden biri ise multiplayer özelliğinin olmasıdır. Zaten oyunu çok oynanan bir oyun yapan özellik de budur.
Oyunun LAN Bağlantısı sayesinde arkadaşlarınızla ya da internetteki Cs 1.6 indir sunucusu üzerinde bu oyunu oynayan insanlarla online olarak oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

 agario

cs 1.6 indir sistem gereksinimleri
İşlemci : Pentium 3 800 Mh
İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
Ram : 128 MB
Ekran Kartı 32 Mb
Boş alan : 500 Mb
Klavye ve Mouse
Multiplayer oynamak için internet bağlantısı

Oyun kurulumsuzdur. CD KEy isterse AAAAAAAAAAAAA şeklinde giriniz.

Counter Strike 1.6 İndir
http://turbobit.net/wu6icg7ym6z4.html

Alternatif Link (Roketindir) : cs 1.6 indircounter strike 1.6 indir

24 thoughts on “Counter Strike 1.6 İndir / Full / Tek Link

  1. beyler oyunu indirmek için turuncu yazıda turbo bit felan yaazıyo ona takılayın otamatik iner

  2. İndiriyorum Şuan .. Olucağına inanıyorum ereen kardeşim saolasın indirme linkini arıyordum senin sayende buldum ayrıca fullindir siteyede teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir