Counter Strike 1.8 indir / Full / Tek Link

Counter Strike 1.8 indir / Full / Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere internet cafelerin en çok oynanan oyunlarından olan Counter Strike serilerinden Counter Strike 1.8 indir sürümünü tanıtacağız.
 İnternet cafelerde oldukça çok oynanan counter strike serileri teröristlerin ve counter timlerinin ikili gruplara ayrılarak çatıştığı bir tür aksiyon oyunudur. Oyun da kendine özel mekanlar ve her takımın kendine özgü silahları bulunmaktadır. Eski sürümlere nazaran Counter Strike 1.8 sürümünde birçok yeni mekanlar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra birçok yeni silahlar da bulunmaktadır. Her takıma önceki sürümlere göre yeni silahlar eklenmiştir ve önceden bulunan silahlar da biraz değiştirilmiştir.
Oyun ilk sürümlerin de Half Life ‘nin bir alt sürümü olarak karşımıza çıksa da daha sonraların da gelişerek daha da fazla hayran kitlesine ulaşmıştır. Bu hayran kitlesi ile de dünyaca bilinen bir oyun olmuştur. Counter Strike 1.8  sürümünde eski serilere nazaran bir çok yenilikle karşılaşıyoruz.
Cs 1.8 indir yeni nesi grafik motoruyla tasarlandığından harika grafiklere sahip bir oyundur. Bu özelliği ile de bütün sürümlerinden ayrılıyor.  Bu sürüm önceki sürümlerine oldukça daha fazla aksiyon taşımaktadır. Eski CS severlerin aşina olduğu haritaların dışında oyunda yeni yeni haritalar da bulmak mümkün oluyor. Bu haritalara alışmak biraz zaman alsa da daha sonra oldukça bağımlılık yaratıyor ve zamanlarımızı buna harcıyoruz.
Counter Strike 1.8 indir oyununu sitemizden tek link olarak indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Cs 1.8 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Pentium 4 veya eşdeğer AMD
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: 128 MB
DirectX: 9.0c
Sistem: XP / Vista / Win7

Cs 1.8 indir
http://turbobit.net/56l50rxbyvvk.html

admin

comments
 • la iki ssaatte iniyo

 • konuşma lan godoş

 • DEMO MU YADA İNİYO MU

 • ŞÜPHELENİYORUM VİRÜSLÜ mü değil mi acaba deneyerek öğrencem bende 1.6 var yetmiyo 😀

 • güzel oyunda viruslumu onu bilmemmm

 • AGA BUNA DELİ OLURUSNUZ !

 • leave a comment

  Create Account  Log In Your Account