Fifa 2014 İndir / Full / Tek Link

Fifa 2014 İndir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Popüler oyun paylaşımlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere Fifa 14 indir oyununu tanıtacağız. Oyun EA Sports firması tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.
Bildiğiniz gibi futbol oyunlarının arasında bugüne kadar başarılı bir şekilde gelmiş nadir oyunlardan biridir FIFA. Yenilenen her serisi ile başarılı bir çıkış grafiği elde eden oyun, yeni sürümü ile birlikte bizlere gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatacak.
EA Games’in kendi ürettiği spor oyunları için kullandığı bir grafik motoru var. Bu grafik motoru Fifa 2014 indir oyununda da kullanıldı. Bu sayede tribünler, seyirciler ve futbolcular gözümüze oldukça gerçekçi görünüyor. Oyunun dinamiklerinde iyileştirilmelere gidilmiş. Önceki sürümde sık sık karşılaştığımız futbolcu hataları ve hatalı paslar bu oyunda yok.
Oyun tamamen pas alışverişi üzerine kurulmuş. Doğru paslaşmalar ile rakip kaleye giderseniz gol atma oranınız çok yüksek. Ama geliştirilen yapay zeka ile birlikte bırakın karşı kaleye gelmeyi kendi yarı sahanızı geçmek bile çok zor. Keyifli oyunlar.

Fifa 14 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP
İşlemci : Intel Celeron Dual Core e1200 1.6 ghz veya AMD Athlon x2 3600
RAM : 1 GB
Ekran Kartı : Nvidia geforce 8400 veya Ati Radeon 9550 256 MB

Fifa 2014 İndir
http://turbobit.net/wc6qp8em29lp.html

Alternatif Link (Roketindir) : Fifa 2014 indirFifa 14 indir

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account