Pes 2010 İndir / Full / Tek Link

Pes 2010 İndir / Full / Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda oyun dünyasının en çok oynanan futbol oyunlarından biri olan Pes 2010 indir oyununu sizlere tanıtacağız. Oyun FIFA ile rekabetinden doğan sonuçta oldukça iyi bir yapay zeka ve muhteşem grafikleriyle karşımıza çıkıyor. Oyun Konami tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.
Oyunumuz 2009 – 2010 yılının en güncel kadrolarına sahiptir. Oyunda ki oyuncu kontrolü önceki sürümlerine göre iyileştirilmiş. Eskiden zor olan ve hatalı paslar attığımız oyuncuları artık rahatlıkla kontrol edebiliyoruz ve paslarımızla şutlarımızı isabetli bir şekilde hedefe atabiliyoruz. Oyunda yapay zeka oldukça ön planda. Rakipleriniz bilgisayar ama sizden daha da güçlü olabiliyor.
PES 2010 oyununda oyuna özel paslaşmalar ve taktikler geliştirirseniz bir çok maçı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Eski sürümlerde olduğu gibi kısa paslaşmalarla kolay kolay kaleye gidip gol pozisyonu bulamıyoruz.
Oyunun grafiklerine gelecek olursak tek kelime ile harika. Hem takımların forma tasarımları, hem oyuncuların yüzlerinin tasarımı hem de oynadığımız stadyumlar bir bütün içerisinde bizlere gerçekçi futbol keyfini yaşatıyor. PES 2010 indir oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Pes 2010 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Pentium 4 ile 2.5 GHz veya benzer işlemciler
Ekran Kartı: Nvidia Geforce FX serisi veya Ati Radeon 9700 serisi veya daha iyi (128 MB, Pixel Shader 2.0)
Sabit Disk: 8 GB boş alan
Bellek: 1 GB RAM

Pes 2010 İndir
http://turbobit.net/oodfv58h1jwo.html

Alternatif Link (Roketindir) : Pes 2010 indir

Alternatif Link (Saglamindir) : Pes 2010 indir

admin

comments
  • aga media get var hangisini indiricez yardım et admin

  • admin bana crack lazım koca google da pes 2010 a ait crack kalmamış amk

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account