Gta San Andreas Apk Data İndir

Gta San Andreas Apk Data İndir

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Gta San Andreas oyununun android işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için üretilmiş versiyonunu paylaşacağız. Oyun, Rockstar Games firması tarafından geliştirilerek piyasaya sürülmüştür.
GTA serileri, hem bilgisayar ortamında hem de android işletim sistemli tabanlarda en çok oynanan oyunlardan biri olmuş. Özellikle geçmişten gelerek her oyununda daha iyi grafiklere sahip olan bu oyunun en çok oynanan oyunlarından biri Gta San Andreas apk oyunudur. Oyun, hem dünyada hem de ülkemizde bir çok hayran kitlesine sahiptir. Oyun için geliştirilen Türkçe eklentiler ile birlikte oyunu kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Oyunun android sürümünde araçlar için yapılacak daha fazla modifikasyon seçeneğini de görebilirsiniz.
Gta için dönüm noktası olan Gta San Andreas oyununda, alışılmışın aksine daha farklı oyun dinamiklerini görebilirsiniz. Oyunun android sürümü için yeni özellikler de eklenmiş durumda. Özellikle tabletlerde oynayacaklar için araç kontrollerinde ciddi iyileştirilmelerin olduğunu söyleyebiliriz.
Oyunun kurulumu da oldukça basittir. Sitemiz üzerinden indireceğiniz Gta San Andreas Apk dosyasını masaüstünde ayrı bir klasöre çıkartın. Daha sonra aldığınız veri dosyalarının hepsini “SDCard/Android/Obb/” dizinine atın ve apk uygulamasını kurun . Yaklaşık 20 saniye sonra android işletim sistemine sahip telefon ya da tabletlerinize Gta San Andreas Apk indir oyunu yüklenmiş olacak. İyi oyunlar.

 agario

 

Gta-San-Andreas-Android-Resim1-300x168 Gta-San-Andreas-Android-Resim2-300x168 Gta-San-Andreas-Android-Resim3-300x168 Gta-San-Andreas-Android-Resim4-300x168 Gta-San-Andreas-Android-Resim5-300x168 Gta-San-Andreas-Android-Resim6-300x168

 

Not: apk kurun açmayın.. data com. klasörünü android/data atın ve oyunu açın

 

Gta san andreas Apk

Gta San Andreas Apk + Data

(((Alternatif)))

Gta San Andreas Apk + Data

(((Alternatif)))

Gta San Andreas Apk + Data

(((Alternatif)))

Gta San Andreas Apk + Data

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account