Sevgiliye kitap ile aşkınızı anlatın

sevgiliye kitap

Sevgiliye kitap ile aşkınızı anlatın

Sevgiliye kitap; sevgililere, evlilere, nişanlılara özel hazırlanan, çiftlerin yaşamış oldukları anılardan oluşan hediye fikridir. Sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi, evlilik teklifi hediyesi vb hediye fikirleri aramaya gerek bırakmayan bu proje ile çiftler çok kısa sürede koskoca bir kitabın yazarı olabilir, sevdiklerine ömrü boyunca unutamayacağı bir hediye verebilirler.
Sevgiliye kitap en kısa tanımıyla, sizin adınıza yazmış olduğumuz roman anlamına gelmektedir.  Siz sadece size sormuş olduğumuz sorulara cevap vererek kendi aşk kitabınızın yazarı oluyorsunuz. Kitap kapağında sizin resimleriniz bulunuyor, kitabın yazarı siz oluyorsunuz ve kitabınızın ismini siz belirliyorsunuz. Bu harika hediye fikri ile sevgilinizin kalbini kırdıysanız kendinizi affettirebilir, doğum gününü kutlayabilir ya da evlilik teklifinizi mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Elimizde bulunan içerik şablonlarına
size sorduğumuz sorulara vermiş olduğunuz cevapları işleyerek kitabınızın içeriğini hazırlamış oluyoruz. Belirtmiş olduğumuz hazır şablonlar kesinlikle her türlü ilişkiye uygun haldedir. Sizi zor durumda bırakacak bir şablon değildir. Aynı şekilde kitabın içerisinde ya da kapak tasarımında yine sizi zor durumda bırakabilecek şirket reklamımızda bulunmamaktadır. Çok kısa vakit ayırarak kendi kitabınızın yazarı olabilirsiniz.
Sitemizde sipariş verirken ekleyeceğiniz resimlerle kitabınızın kapak tasarımını gerçekleştiriyoruz. Kitabın üzerinde sevgilinizle sizin resimleriniz bulunuyor. Kitabın yazarı siz oluyorsunuz ve kapak tasarımında yazar ismi olarak sizin isminiz bulunuyor.  Yine aynı şekilde kitabın ismini de siz belirliyorsunuz.

Sipariş vermek için tıklayın : www.sonsuzumol.com

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account