En kral agario serverinde eğlenin

En kral agario serverinde eğlenin

agario

Agario

Son günler çok fazla pvp server açılmasına karşın kaliteli site arayanlar için yeni bir pvp agario sitesi öneriyoruz.

Oyun oynamanın zevkini mutlaka tatmışsınızdır. Eğlenceli ve güzel zaman geçirmenin en özel unsurlarından bir tanesidir. İnternetin kocaman dünyasında pek çok oyuna ulaşabileceğiniz gibi size önereceğimiz oyun son derece sade ve basit.
Öyle ayrıntılı, uğraştırıcı, çözmek için mücadele vermeniz gereken bir oyun değil bu. Sitenin adını yazdığınızda direkt olarak karşınıza çıkan oyunda size ait renkli bir top ekrana geliyor. Bu top ile diğer küçük topları toplayarak büyüyorsunuz ve dolayısıyla da puanınız da artıyor. Sayfanın yan tarafında yer alan skor tablosundaki yerini görebilir, takip edebilir ve topu ne kadar büyütmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz. agario oyna
Oldukça sade ve basit tasarlanmış oyun oldukça da eğlenceli. Üstelik oyunda sohbet etme, arkadaşlarınızla grup kurma şansınız da var. Yani oyunu dilediğiniz gibi oynama şansına sahipsiniz. Tek başınıza da zaman geçirebilir, oyunda online olan diğer oyuncuların sohbetlerini okuyabilir ve ücretsiz olan agario oyna tadını çıkarabilirsiniz.
www.kralagario.web.tr adresinden direkt olarak gireceğiniz oyunda keyifli zamanlar sizi bekliyor, kesinlikle denemelisiniz.

Hemen sizde oyunu oynamak için : http://www.kralagario.web.tr

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account