Gta 5 indir / Full / Tek Link

Gta 5 indir / Full / Tek Link

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda dünyada ve ülkemizde ne çok oynanan bilgisayar oyun serilerinden biri olan GTA serisinin en yeni oyununu, Gta 5 indir ’i tanıtacağız. Oyun, diğer seriler gibi Rockstar Games tarafından geliştirilerek piyasaya sürülmüştür.Önceki GTA oyunları gibi GTA 5 oyununda da mükemmel grafik efektleri göreceğiz. Özellikle hem araç patlatma sahnelerinde hem de adam öldürme sahnelerinde daha gerçekçi efektlerle kullanıcıya gerçekçilik hissinin aktarılması sağlanmış. Oyunda bizim dışımızda kalan karakterlerin hareketleri, yürüyüş tarzı, hareketleri yapmalarında ki hızlarının ayarı günlük hayattakine birebir benzetilmiş. Bu da oyunu daha gerçekçi bir oyun haline getirmiş.Oyunda birden fazla karakter seçebiliyoruz. Seçtiğimiz bu karakterlerin kendilerine özgü stilleri, duyguları ve güçleri var. Çok kapsamlı bir oyun olan GTA 5 oyununda tüm GTA serilerinin en büyük haritasını göreceksiniz. Yenilenen grafik motoru sayesinde daha profesyonel bir görünüme sahip olan oyunda karakterler, mekanlar ve araçlar önceki oyunlara göre tamamen baştan tasarlanmış durumda.Oyunun bir diğer başarılı kısmı ise ses efektleri. Hem bizim dışımızda ki karakterlerin bizim yaptıklarımıza verdikleri tepkileri hem de patlama sahnelerinde çıkan sesler oldukça gerçekçi. Gta 5 indir oyununun en büyük artılarından birisi ise kullanıcılarına multiplayer desteği sunuyor olmasıdır. bu sayede internet üzerinde ki başka GTA hayranlarıyla ya da arkadaşlarınızla oyunu oynayabilirsiniz.Gerçekçi bir GTA oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden GTA 5 full oyun indirebilirsiniz.

agario

GTA 5 Sistem Gereksinimleri
– İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
– İşlemci: İntel i3/i5/i7 veya dört çekirdekli AMD FX Serisi
– Bellek: 4 GB veya üzeri
– Sabit Disk Boş Alan: 30 – 35 GB
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 ve üzeri veya AMD HD 6800 ve üzeri (256 bit Ekran Kartı ) 
– Shader Model 4.0 ve üzeri, DirectX 10 ve üzeri destekli
– Ses Kartı: 0 DirectX 9.0 Uyumlu ses kartı
 DVD Sürücü

Gta 5 indir

GTA 5 FULL İNDİR | PART 1

 GTA 5 FULL İNDİR | PART 2

Torrent : TIKLA INDIR

Alternatif Link (Roketindir) : Gta 5 indir

Alternatif link (Saglamindir) : gta 5 indir

Etiketler:

117 yorum

  • Oyun piyasaya sunulduğunda ilk bizim sitemizden paylaşılacak. Bu nedenle konuyu şimdiden açtık. Zaten az çok oyun dünyasından haberiniz olsa oyunun 2015 ocak ayında çıkacağını bilirsiniz.

 1. Arkadaşlar

  AMD A4-5000 APU with Radeon (TM) HD GRAPHİCS 1.50 GHz

  4gb ram 3gb ekran kartı

  64 bit işletim sistemi

  x64 tabanlı işlemci

  Kaldırırmı Arkadaşlar

  • AYNEN KARDEŞ BLACBOX HERŞEY VAR TABİ KULLLANMASINI BİLENE GÜZEL BN İLK BAŞTA NE OLDUNU BİLMİYORDUM SNRADAN KENDİ KENDİME ÖĞRENDİM SÜPER BİRŞEY TORENTDEN DAHA İYİ İSTEDİN OYUN PROGRAM VAR. HEM DE ÜCRETSİZ BİR PROGRAM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*